Reference

Sportovní kurz ve Slovinsku

Vážený pane řediteli, rádi bychom Vám co nejsrdečněji poděkovali za spolupráci při organizaci sportovního kurzu pro Střední zdravotnickou školu obor Bezpečnostně – právní činnost, v Bovci ve Slovinsku. Ve dnech 16. – 21. června 2019 naši žáci absolvovali pod vedením vedoucího instruktora Bc. Tomáše Marka sportovní kurz. Musím vyjádřit velkou spokojenost s profesionálním jednáním. Jeho pracovní nasazení, přístup, ale i nesmírná ochota nám zpříjemnila pobyt. Připravenost, znalost prostředí, slušnost a hlavně vstřícnost nás doprovázela celý pobyt. Takové jednání, bohužel, není v dnešní době běžné. Maximální profesionalita, bezpečnost a zároveň pohoda ještě více umocnila příjemnou atmosféru pobytu v zahraničí. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

PhDr. et Mgr. Ivanka Kohoutová, Ph.D, ředitelka školy
Mgr. Pavla Hřebíková, vedoucí kurzu / zájezdu

Školní výlet 2019

Dobrý den, moc děkujeme za příjemně strávený čas ve Vašem zařízení. Žáci i pg. dozor byli velmi spokojeni s ubytováním, stravou i programem. Těšíme se na další spolupráci v příštím školním roce.

Mgr. Tamara Kuchtová, ředitelka ZŠ Letonice

Vzdělávání horských průvodců: Vedení - komunikace, prezentace a osobní rozvoj

Ahoj Petře, spoustu věcí mi docvaklo až večer doma nebo dochází teď. Bylo to určitě pro mě přínosné a fajn v poznání se s ostatními a především v té zpětné vazbě na mě. Díky za přístup. Dan

Dan Marek, účastník vzdělávacího kurzu „Horský průvodce UIMLA“

Školní výlet - DRAK Křižanov

Dobrý den pane Hrdlička, jménem svým i jménem třídy chci poděkovat za nádherný adrenalinový zážitek v Křižanově. Všichni jsme si to moc užili. Velký dík patří i instruktorovi Lukášovi za jeho vzorný přístup, ochotu a podporu. Děkujeme, nádherné léto! Lenka Rybníčková

Mgr. Lenka Rybníčková, ZŠ Na Kopcích Třebíč, 18. – 19. 6. 2018

Firemní akce

Dobrý den pane Hrdličko, děkujeme za fakturu, proplatíme v termínu. A moc děkujeme za vaše instruktory, kteří se nám v pátek věnovali. Všichni jsme byli moc spokojení. Ještě jednou díky!

Jana Borecká, DiS., Back office assistant, IPEX a.s., 15. 6. 2018

Škola v přírodě, RS Nesměř

Dobrý den, pane Hrdlička, děkujeme Vám za perfektní zajištění programu pro naše žáky v Nesměři. Velká pochvala směřuje všem Vašim instruktorům, kteří naše „puberťáky“ dokázali zaujmout, i když to s nimi neměli vždy jednoduché… Je fajn, že máte v zásobě tolik aktivit – přestože jsme pro stejné třídy využili Váš program i v loňském roce, mnoho aktivit bylo letos zase úplně jiných. Rádi Vaše služby někdy v budoucnu opět využijeme.

Mgr. Irena Jeřábková, ZŠ Dr. Peška Chrudim,. 22.-25.5.2018

Prožitkový program - ZŠ Havlíčkova Borová

Dobrý den, děkujeme za vše, děti byly nadšené!

Mgr. Martina Brychtová, ředitelka, termíny 10., 14. a 16. 5. 2018

"Děkujeme za skvělý výlet..."

Děkujeme za skvělý výlet v nádherném prostředí. Děti si užily každou atrakci, avšak největší radost jim udělal paintball. „Kdybychom to neměli tak daleko, přijeli bychom příští rok znovu,“ vzkazují žáci 8.A.

Mgr. Adéla Motyčková, ZŠ Dolní Benešov RS Drak Křižanov 12.-13.6.2017

Sportovní kurz v DRAK Křižanov

Do Křižanova jsme se vrátili letos po loňské pozitivní zkušenosti. Přijeli jsme za krásným prostředím, skvělými zážitky a sportovním vyžitím a odjížděli jsme spokojeni. Po organizační stránce vše fungovalo dobře, personál byl ochotný, instruktoři milí a flexibilní, vybavení všemi pomůckami na vysoké úrovni, strava velmi dobrá. Jediná výhrada zazněla k elektroinstalaci na chatách, často neunesla zátěž tří přímotopů. Opět po roce naši deváťáci i jejich učitelé děkují za krásné tři dny.

Mgr. Zdeněk Oršulík, ZŠ Vratimov, termín 23. – 25. 5. 2017

Školní výlet - DRAK Křižanov

Chtěl bych vám poděkovat za skvělé 3 dny. Užitý naprosto všechny programy, co jsme měli. Jídlo bylo taky super, a hlavně naše paní instruktorka Kristýna (Týna) byla taky super, takže vám děkuji. :D

Marek Ždimera, ZŠ Dušejov, okr. Jihlava, termín 12. – 14. 6. 2016

Sportovní kurz

Náš sportovní kurz naprosto splnil očekávání. Vše fungovalo spolehlivě, instruktoři měli milý přístup, své povinnosti zvládali výborně. Komunikovali s žáky přiměřeně a efektivně. Program se nám moc líbil. Skladbu jsme si volili sami. Vybavení jistícími pomůckami a dalším materiálem hodnotím jako výborné. Mohu srovnávat s předchozími zkušenostmi a sportovním kurzem u jiné agentury. Areál RS Drak Křižanov je krásný, ubytování ve velkých chatách přiměřené, vyhovující. Strava velmi dobrá. Jediná výhrada je k provozní době bufetu. Žáci očekávali bufet v provozu. Bohužel nebyl. Děkujeme všem za krásné zážitky, rádi se vrátíme.

Mgr. Zdeněk Oršulík, učitel ZŠ Vratimov, termín 25.-27. 5.2016

Školní výlet

Dobrý den, chci poděkovat za sebe i své osmáky za velmi krásný a zajímavý 3 denní školní výlet ve Vašem středisku DRAK Křižanov. Všechny aktivity byly pro mé žáky atraktivní, zajímavé i legrační. A děkuji za to, že jsem mohla pozorovat a zjišťovat jaké mám své žáky šikovné, odhodlané, spolupracující navzájem a vytrvalé. Vy a Vaše instruktorka jste se věnovali dětem na 120 % . Žáci byli ze školního výletu nadšeni /nechtěli jít domů/ a rádi by strávili příští školní výlet opět u Vás. Díky ZŠ a ZUŠ Strání

Mgr. Iveta Popelková-Gibalová, ZŠ a ZUŠ Strání, termín 18.5. – 20.5.2016

Firemní akce pro zaměstnance a rodiny

Dobrý den, rád bych poděkoval za bezva programovou akci pro rodinné příslušníky zaměstnanců IP Polná ve středisku RS Meziříčko – užili jsme si to nejen s kolegy, ale i s celou mojí rodinou, hlavně Mareček byl nadšený z raftování, aquazorbingu a taky z pohádkové stezky. Bylo to moc fajn a už se těšíme na nějakou příští společnou akci! Díky, Jirka

Jirka Doležal, manager marketingové skupiny

Škola v přírodě ve středisku DRAK Křižanov

Hezký den, ještě jednou moc děkujeme za super program a péči.

Eva Železná, ZŠ Kutná Hora

Teambuilding

Dobrý den, byl to pohodový team building. Naplnil, až přeplnil mé očekávání a přesně splnil cíl, což bylo probudit soutěživost, týmového ducha a spolupráci. Stinnou stránkou je, že nevyhrál tým, v kterém jsem osobně působil. Tak snad příště. Děkuji.

Petr Chocholatý, generální ředitel DSV Road a.s.

Přidat příspěvek

Program pro školy

Dobrý den, ještě jednou velmi děkujeme za brilantně připravený program pro naše žáky…

Mgr. Markéta Patrasová, ZŠ Litvínovská, Praha 9 – Prosek

Školní výlety

„Vážená a milá pohodová agenturo :-), zdravím Vás opět po dvou měsících. Nejprve mi dovolte Vám ještě jednou moc poděkovat za spolupráci na školním výletě v Draku v Křižanově (ve dnech 18.-20. 5. ZŠ Vodní, Mohelnice). Přestože pršelo všechny tři dny, Vámi skvěle připravený program nám náladu nezkazil ani přes tento "nedostatek“. Proto na Vás rádi vzpomínáme.
Jak jsem už naznačila několikrát, líbí se mi s Vámi spolupracovat. A tak i teď se na Vás obracím s žádostí o spolupráci…"

Mgr. Petra Müllerová – ZŠ Vodní, Mohelnice

Adaptační kurzy

… Program byl nabitý a i přes poměrně chladné počasí se všichni báječně bavili, poznávali se a užívali si podzimní dny mimo školní lavice. Posuďte sami z reakcí studentů Primy:

Když se řekne adapťák vybavím si…

… obrovské člověče nezlob se, kdy jsme běhali jako o závod. (Petr S.) … velmi prima program a vzájemnou spolupráci naší třídy. (Petr S.) … seznámení se spolužáky. Kurz se mi moc líbil, protože to byla zábava a víc jsem poznala všechny spolužáky. A teď je neznám jen z lavice, ale znám je i když se ráno probudí rozčepýření. … dokázali jsem spolupracovat a vytvořili jsme zárodek týmu, který drží při sobě a nikdy nezklame. (Veronika P.) … lanové centrum, ve kterém mě to bavilo nejvíce. (Daniel D.) … tak tam chci jet znovu a zůstat tam aspoň měsíc. (Michaela R.)

*Napadne mě první hádka, nebyla tedy zrovna krátká. Hráli si a běhali, po lanech jsme šplhali. Módní přehlídku jsme měli, já jsem byla jako křoví. Ivetka a Noha, ty jsme měli všichni rádi, Byli naši kamarádi. Měli jsme tam sluníčko, pršelo jen maličko. Na adapťáku bylo krásně, a proto píšu básně.

(Petra L.)*

* Soutěže a hry jsme hráli, bylo to fakt mňam, moc jsme se tam nasmáli, a to nekecám. Kolektiv se z nás hned stal, Víc si rozumíme, Můžeme jít klidně dál, Vždyť toho víc víme.

(Natálie Š.)*

Gymnázium Česká České Budějovice – Adaptační kurz 1.E a 1.A – 29.9.-3.10.2008

Sportovní kurzy ve Slovinsku

Děkujeme za skvělý týden ve slovinských Julských Alpách. Všichni instruktoři jsou naprosti profesionálové, kteří vše zvládají jak po stránce přípravy programu pro děti, tak po stránce bezpečnosti. Naši studenti vzpomínají zejména na canyoning, který byl super a už se těšíme na další spolupráci. Určitě zkusíme další atraktivní aktivity. Váš program ve Slovinsku můžeme všem jen doporučit.

Mgr. Radek Gřešek, Gymnázium Sladkovského Praha

Sportovní kurz

Chtěla jsem Vám poděkovat za sebe i za své deváťáky, byli jsem všichni velmi spokojeni, užili jsme si krásný dvoudenní výlet ve vašem středisku. Chci též poděkovat personálu rekreačního střediska za příjemný pobyt. Samozřejmě také velmi oceňuji práci Vašich instruktorů, kteří se nám věnovali po oba dny a měli pro nás připravenu spoustu aktivit a her, při nichž jsme také užili spoustu legrace. Jestliže to bude možné, ráda se k Vám příští rok zase vrátím.

Šárka Kovářová, ZŠ Proseč u Skutče

Den soužití - lanové aktivity

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za celý tým o. s. KAPPA-HELP. V sobotu 22. října 2011 jsme pořádali Den Soužití a slečny z Vašeho týmu jmenovitě Pavla Jurášová a Veronika Vaníčková odvedly profesionální práci. Pro děti ze sociálně vyloučených rodin a z dětských domovů připravily bezpečné a zároveň pestré lanové překážky. Účastnici akce využívali této možnosti během celého dne a i přes chladnější počasí se u Vašich slečen vždy setkali s úsměvem a trpělivostí. Zvláště chci ocenit fakt, že veškeré lenové aktivity zajistily úplně zdarma a ve svém volném čase. Děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků a tým podobně profesionálních lektorů, jaké jsme měli možnost poznat

Mgr. Lucie Balarinová, koordinátorka vzdělávání, lektorka, o.s.KAPPA-HELP

Adaptační kurzy

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám poděkovala, jménem dětí i mé kolegyně, za vzorně připravený 2denní pobytový program ve Starém Městě p. Landštejnem (27. a 28. 5. 2010). Všichni jsme byli velmi spokojeni (strava výborná, ubytování, LP) Velké poděkování patří p. lektoru Petru Nožičkovi (zv.„Noha“), který měl všechny aktivity vzorně a pečlivě připraveny! Ještě upřesňuji počet účastněných: 21 dětí + 2 pedag. Zdraví Vás Ivana Písařová

Mgr. Ivana Písařová, ZŠ Štítného Jindřichův Hradec

Teambuilding

Hodnocení akce: Myslim, ze ucel team-buildingove akce byl splnen na 260% :-))) Martina Veselá

…moc děkujeme za Křižanov. Program byl skvěle připraven, opravdu jsme si to moc užili a těšíme se na další setkání? Moc díky a měj se pěkně. Ivana Holečková

Myslím si, že i když počasí poněkud nespolupracovalo, že to byla příjemná akce a že se bavili i všichni zúčastnění a celkově měli dobrou pohodu. Bylo to cítit i z jejich reakcí u každého z našich vystoupení. A na vás, organizátorech, musím ocenit profesionalitu práce s lidmi. Díky. Šárka Slámová www.rahatlukum.cz

Outdoorové setkání klientů a průvodců CK Livingstone v Křižanově – ohlasy po akci.

Adaptační kurzy

Dobrý den, děkujeme za Vaší agenturou organizovaný adaptační kurz pro studenty 1.A a 1.B naší školy – Karlínského gymnázia v Praze 8. Všichni studenti i pedagogové byli spokojeni. A to je moc důležité. Trochu zlobilo počasí, byla dost zima, ale vše se zvládlo…

Věra Dědečková, Karlínské gymnázium Praha

Sportovní kurz, Slovinsko

Děkujeme za skvělý týden ve slovinských Julských Alpách. Všichni instruktoři jsou naprostí profesionálové, kteří vše zvládají jak po stránce přípravy programu pro děti, tak po stránce bezpečnosti. Naši studenti vzpomínají zejména na canyoning, který byl super a už se těšíme na další spolupráci. Určitě zkusíme další atraktivní aktivity. Váš program ve Slovinsku můžeme všem jen doporučit.

Mgr. Radek Gřešek, Gymnázium Sladkovského Praha

Sportovní kurzy

…udělal jsem si dotazníky od účastníků a sděluji Ti první dojmy po jejich přečtení: program super, instruktoři vynikající a kamarádští. Jestli budeš mít zájem o referenční list na webovky nebo něco podobného, rád Ti ho napíši. Prosím, poděkuj svému teamu za tradičně skvělou práci, tím samozřejmě děkuji i tobě a zároveň předběžně zajišťuji termín na příští rok ve stejné době…

Lubomír Konečný, ZŠ Šlapanice

Sportovní kurzy

Moc děkujeme za ochotnou a spolupráci – bylo to fajn. Na příští rok Vaše sportovní, adrenalínové aktivity doporučím kolegům… Přeji pěkný i když trochu deštivý den Milada Lebdušková a moji deváťáci.

Milada Lebdušková – ZŠ Hustopeče nad Bečvou

Program pro školy

Chtěla jsem Vám poděkovat za sebe i za své deváťáky, byli jsem všichni velmi spokojeni, užili jsme si krásný dvoudenní výlet ve vašem středisku. Chci též poděkovat personálu rekreačního střediska za příjemný pobyt. Samozřejmě také velmi oceňuji práci Vašich instruktorů, kteří se nám věnovali po oba dny a měli pro nás připravenu spoustu aktivit a her, při nichž jsme také užili spoustu legrace. Jestliže to bude možné, ráda se k Vám příští rok zase vrátím.

Šárka Kovářová – ZŠ Proseč u Skutče

Den soužití - lanové aktivity

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za celý tým o. s. KAPPA-HELP. V sobotu 22. října 2011 jsme pořádali Den Soužití a slečny z Vašeho týmu jmenovitě Pavla Jurášová a Veronika Vaníčková odvedly profesionální práci. Pro děti ze sociálně vyloučených rodin a z dětských domovů připravily bezpečné a zároveň pestré lanové překážky. Účastnici akce využívali této možnosti během celého dne a i přes chladnější počasí se u Vašich slečen vždy setkali s úsměvem a trpělivostí. Zvláště chci ocenit fakt, že veškeré lenové aktivity zajistily úplně zdarma a ve svém volném čase. Děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků a tým podobně profesionálních lektorů, jaké jsme měli možnost poznat.

Mgr. Lucie Balarinová – koordinátorka vzdělávání, lektorka, o.s.KAPPA-HELP