Novinky

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

2.2.2021

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Sportovní kurzy kdekoliv v České republice

Vzhledem ke covidové situaci jsme od loňského roku omezeni v cestování, proto jsme připravili atraktivní náhradu za sportovní kurzy ve slovinských horách do českého prostředí.

Využili jsme nádherného prostředí Pálavy a o nic méně hezčího Třeboňska, do programu zařadili např. nordic walking, paddleboardy, rafting na kanále, aquarollery, turistiku, adrenalinové aktivity v našem outdorovém areálu a mnoho dalšího. Opravdu jsme si to všichni užili.

S tímto typem sportovních kurzů jsme schopni přijet za vámi téměř kamkoliv – pouze program musíme uzpůsobit danému prostředí. Proto je nutné nás kontaktovat raději dříve než později, abychom měli dostatek prostoru na přípravu a mohli vaše očekávání maximálně naplnit.

No a co vy – nechcete to taky s námi vyzkoušet?

Archív aktualit

Školní výlety 2021

Pokud to aktuální situace a její vývoj dovolí, rádi vás přivítáme na atraktivním školním výletě pro vaše žáky nebo studenty.

Číst více

Už jste nás navštívili v RS Meziříčko?

Třetím rokem provozujeme rekreační středisko Meziříčko na Vysočině a těšíme se na postupné budování outdoorového centra pro naše klienty a příznivce!

Číst více

Školy v přírodě mají nové tématické příběhy

Na sedm úspěšných a oblíbených témat ŠVP pro 1. stupeň základních škol navazují dvě zbrusu nová z podzimu 2020.

Číst více

Nové kontaktní a prezentační místo COP v Praze!

Od září 2020 se s námi můžete potkat v nové kanceláři v Praze, a to nejen na předem domluveném osobním jednání či povídání, ale také na osobní prezentaci některé vámi vybrané akce.

Číst více

COP má nového „člena rodiny“

Protože spousta našich akcí a programů probíhá v námi milovaném Slovinsku a je o ně čím dále větší zájem, založili jsme zbrusu novou zážitkovou cestovní kancelář COP TRAVEL.

Číst více

COP v novém kabátě

COP slaví 25 let své působnosti na trhu. Každá oslava má mít i nějaký ten dárek, a my jsme sobě i vám nadělili zbrusu nové logo.

Číst více